ÚLEVOVNÍK - Měděná podložka

p02

Nový produkt

ÚLEVOVNÍK - Měděnou podložku jako alternativní pomůcku je možno přiložit na bolestivá místa kdekoliv na těle. Úlevovník je pokrytý látkou a doplněná o gumy a sponu, pomocí kterých je možno podložku upevnit na tělo. Pozitivní zkušenost máme při menstruační bolesti, bolesti břicha, svalů, kloubů, zad a bolestí u nádorových onemocnění.

Barevné provedení nemusí odpovídat fotografii.

Úlevovník

Více informací

Cena: 324 Kč

Více informací

ÚLEVOVNÍK - Měděnou podložku jako alternativní pomůcku je možno přiložit na bolestivá místa kdekoliv na těle. Úlevovník je pokrytý látkou a doplněná o gumy a sponu, pomocí kterých je možno podložku upevnit na tělo. Pozitivní zkušenost máme při menstruační bolesti, bolesti břicha, svalů, kloubů, zad a bolestí u nádorových onemocnění.

Starověcí Egypťané používali pro měď symbol "ankh", který znamenal "věčný život". Měď se podílí na řadě enzymatických procesů v těle, na dobrém stavu pojivových tkání /vaziva, kostí, chrupavek, .../, kůže, vlasů, nehtů, činnosti nervové soustavy, má protizánětlivé účinky, podílí se na správné funkci imunitního systému a v neposlední řadě chrání buňky před tzv. oxidačním stresem.

Certifikát Výrobky Ostruhovníček®, Kloubovník a Úlevovník jsou naším duševním vlastnictvím a jsou chráněny Úřadem průmyslového vlastnictví ČR (viz zápis užitného vzoru).

Člověk může měď přijímat i kožním kontaktem a toho využíváme v případě Úlevovníku.

Při jeho aplikaci dochází dle antroposofické medicíny k harmonizaci narušené integrace tepla v oběhovém, metabolickém a pohybovém systému organismu.

Podložka má velikost 18 x 9 cm.

Úlevovník - Měděná podložka není určena dětem a dospívajícím do 18 let. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části.
Vždy se o vhodnosti použití poraďte se svým lékařem.

Léčebné účinky mědi

Použití

Úlevovník jsme zkoušeli přikládat kdekoliv na těle. Pozitivní vlastní zkušenost máme s přikládáním Úlevovníků (měděných podložek) na bolestivá místa svalů, kloubů, páteře, břicha a podbřišku, např. menstruačních bolestí a úlevě od bolesti u nádorových onemocnění. Je nutný těsný kontakt přímo na kůži v postiženém místě. V případě použití Úlevovníku na postižené klouby je nutno zajistit právě tento těsný kontakt mezi kůží a postiženým kloubem. A zároveň je nutné jej přiložit na kloub tak, aby končetina byla v klidu a neohýbala se. Pro větší efektivnost je vhodné Úlevovník přichytit na postižené místo ještě obinadlem. Doporučujeme přikládat minimálně 2-3 týdny. Zpočátku se mohou potíže zhoršit reakcí postiženého místa. Po dalších dnech zpravidla dochází k ústupu potíží.

Použití úlevovníku

Jedná se o alternativní postup, u kterého vždy záleží také na vnímání a přesvědčení každého z nás. Svou roli zde hrají psychické vlivy, které ovlivňují naši duši. Jsou to nenaplněné touhy, plány, naděje, přehlížení ... Tyto nezdary způsobují v organismu rozvoj depresivních stavů, které si mnohdy ani neuvědomujeme. Následkem toho však v organismu vzniká vhodné prostředí pro rozvoj zdravotních potíží. Depresivní stavy a stres jsou živnou půdou pro nezdar ve veškeré léčbě. Základem je pozitivní myšlení a změna přístupu k sobě samému.

Přečtěte si více informací o pozitivních účincích mědi.

Ke stažení

Složení výrobku - Úlevovník

Ke stažení (28.9k)

Zkušenosti s používáním

 • "Měděnou podložku opatruji a hýčkám, protože funguje, nechci vyslovovat čeho mě zbavila, abych to nezakřikla. Dělá divy !"

  03/2015 -
 • "Objednal som si u Vás podpatník a ulavovník- pre manželku, ktorú trápia už roky bolesti chrbtice, klbov a aj ostrohy na pate, pre ktoré sa už dlho ani poriadne nevyspala. Po použití podpatníka a ulavovníka sa hned prvú noc konečne dobre vyspala. Máme ho cca týžden a teraz ulavovník používa den aj noc a tak isto každú noc podpatník- bolesti sa velmi zmenšili ba až prestali.
  Dakujem za výbornú vec a pomoc."

  05/2015 -
 • "Dobrý den, objednala jsem si u vás podpatěnku a musím potvrdit, že již za dva dny jsem ráno vstávala bez kulhání, které vždy provázelo mé raní vstávání. Vřele doporučuji a uvažuji o objednání měděné podložky."

  06/2017 -
 • "Dobrý den, mám od Vás již 2 ks Ostruhovníčku, který mi nesmírně pomohl od patních ostruh a vlastně po užívání každou noc cca 3 týdny jsou to již téměř dva roky, co mám klid. Vzhledem k tomu, že mi za měsíc bude 66 let se přeci jen sem tam nějaká bolest objeví - zejména po těžší fyzické námaze. Tak jsem si preventivně objednala Úlevovník a hned po prvním použití cítím úlevu od bolesti na pravé straně zad. Moc Vám děkuji za úžasné výrobky. Přeji pěkný den. Zdraví Libuše."

  12/2016 -

Napsat recenzi: ÚLEVOVNÍK - Měděná podložka