KLOUBOVNÍK - poduška s měděnými kuličkami na klouby

k01

Nový produkt

KLOUBOVNÍK je látková prošívaná poduška vyplněná měděnými kuličkami. Výhodou Kloubovníku je jeho ohebnost a tím i její možnost přiložení kdekoliv na místa na těle, kde tuhost Ostruhovníčku® či Úlevovníku je překážkou pro komfortní a účinné přiložení. Nejčastěji se jedná o klouby.

Člověk - anatomie

Více informací

Cena: 360 Kč

Více informací

KLOUBOVNÍK je látková prošívaná poduška vyplněná měděnými kuličkami. Na základě ohlasů a specifických potřeb našich zákazníků jsme připravili nově do naší nabídky látkovou prošívanou podušku vyplněnou měděnými kuličkami s názvem "Kloubovník". Výhodou podušky je její ohebnost a tím i její možnost přiložení kdekoliv na místa na těle, kde tuhost Ostruhovníčku ® či Úlevovníku je překážkou pro komfortní a účinné přiložení. Nejčastěji se jedná o klouby. Kloubovník je nutno přichytit zdravotní náplastí, obinadlem nebo námi dodávaným hadicovým pružným obvazem. Ten si můžete u nás zakoupit ve třech velikostech, menší na fixaci Kloubovníku na prsty a větší na ruce a nohy.

Dle našich zkušeností je Kloubovník určen na problémy Vašich kloubů, které Vás trápí při změně počasí, po námaze, úrazech, zlomeninách, dále je vhodný při zánětech Achillovy šlachy, u podvrtnutého kotníku, při přetížených úponech a šlachách svalů, bolestech plosky, nártu či klenby chodidla. Při potížích s vbočeným palcem tzv. hallux valgus, při potížích u tzv. Mortonové nohy /neuralgie/ nebo Metatarzalgie. Dále je Kloubovník možno využít na bolesti paty. Příčinou mohou být jednak ostruhy kosti patní, v tom případě kostěný výběžek vybíhá z přední hrany paty směrem k prstům. Zde doporučujeme použití Ostruhovníčku. Pokud je kostěný výrůstek vzadu, označuje se jako Haglundova exostóza (Haglundův syndrom). Zde Ostruhovníček® díky své tuhosti není vhodný a na místě je použití Kloubovníku. Vždy je vhodné použití Kloubovníku konzultovat s lékařem.

Certifikát Výrobky Ostruhovníček®, Kloubovník a Úlevovník jsou naším duševním vlastnictvím a jsou chráněny Úřadem průmyslového vlastnictví ČR (viz zápis užitného vzoru).

O působících vlastnostech mědi jsou dochovány zprávy již z dob minulých, a to již z dávného starověku. Dočteme se o nich i v bibli, v Homérových spisech. Měď byla součástí léčby už starověkých lékařů. Je známo, že Aristoteles usínal s měděnou koulí v ruce. Zjistil, že přiložením na pohmožděninu, se sníží či úplně zamezí vzniku modřin. Egypťané, Řekové, Římané a Aztékové používali měď ve špercích, obvazech. Egypťané používali měď jako sterilizační prostředek pro pitnou vodu a na poranění. Hippokrates léčil mědí otevřené rány a kožní vyrážky. Římané sepsali četná léčivá využití mědi pro různé nemoci. Aztékové léčili mědí bolest v krku, zatímco v Persii a Indii používali měď k léčbě vřídků, oční infekce a pohlavních vředů. Jak víme, měď má zároveň silné antimikrobiální účinky.

Kloubovník má velikost 9 x 6 cm a jeho hmotnost je 50 g.

Kloubovník není určen dětem a dospívajícím do 18 let. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části.
Vždy se o vhodnosti použití poraďte se svým lékařem.

Léčebné účinky mědi

Použití

Alternativní metodou je přiložení Kloubovníku na postižené místo. Kloubovník je nutno přichytit zdravotní náplastí, obinadlem nebo námi dodávaným hadicovým pružným obvazem. Ten si můžete u nás zakoupit ve třech velikostech, menší na fixaci Kloubovníku na prsty a větší na ruce a nohy. Je nutný těsný kontakt přímo na kůži v postiženém místě.

Použití úlevovníku

Kloubovník doporučujeme přikládat minimálně 2-3 týdny na postižené místo, nejlépe na 24 hodin denně až do vymizení potíží. Zpočátku (první týden) se mohou potíže zhoršit reakcí postiženého místa. Po dalších 14-ti dnech zpravidla dochází k ústupu potíží.

Přečtěte si více informací o ostruhách na patě.

Ke stažení

Složení výrobku - Kloubovník

Ke stažení (30.29k)

Zkušenosti s používáním

  • "Dobrý den, po vaši konzultaci používám Kloubovník. Ultrazvuk mi nezabral. Kloubovník mám měsíc a bolesti ustupují. Kůže je trochu modrá, ale je to super věc. Děkuji vám za radu a všem mohu jen doporučit."

    03/2019 -
  • "Mám letité bolesti s patnými výrůstky. Jeden způsobil Haglundovu patu a nic na léčbu nezabralo. Hilterapie, fokusovaná rázová vlna, ozáření RTG, cvičení, masáže, homeopatika Hekla láva a mnoho dalšího. Operace mi doporučena lékařem nebyla, protože neručí za výsledek. Bolest palčivá a neústupná déle než 5 let, každý okamžik. Kdo nezažil, neví. S mottem "zoufalí lidé dělají zoufalé věci" jsem si koupila KLOUBOVNÍK. Světe div se a zázraky se dějí. S nulovou nadějí více než 95% bolesti do tří týdnů je pryč. Koupím si i další a věřím, že po delší dobu bude zánět pryč. Nejlépe navždy. Děkuji Janka, 52 let, <a href="https://www.jankasrdcem.cz/" target="_blank">www.jankasrdcem.cz</a>"

    09/2020 -
  • "Používám měděnou podpatěnku na ostruhy již delší dobu. Jelikož se mi však bortí nárty na nohou a to bolí docela dost, tak jsem uvítala Kloubovník. Jde totiž krásně přiložit na oblé části těla. Dávám si to přes den a opravdu moc pomáhá. Bolesti se zmírní, častějším používáním mizí. Mám Kloubovník i měděnou podpatěnku stále po ruce a v případě začínající bolesti, hned přikládám. Samozřejmě nestačí mi jen tyto dva produkty, docházím pravidelně k ortopédovi a používám ortopedické vložky. Kombinací toho všeho se mi lépe chodí. Před používáním všech těchto pomocníků jsem chodila na ultrazvuk, jedla utišující léky. Teď mám lékaře přímo doma!"

    01/2017 -

Napsat recenzi: KLOUBOVNÍK - poduška s měděnými kuličkami na klouby