DORUČENÍ ZDARMA! Od 13. 1. 2019 máme pro Vás doručení zdarma, pokud nakoupíte za více jak 800 Kč.

Magnetická poduška Zobrazit větší

Magnetická poduška

m01

Nový produkt

Magnetická poduška je alternativní pomocník hlavně při bolestech svalů a kloubů. Magnetické pole zvyšuje prokrvení v postižené oblasti a tím zrychluje látkovou výměnu a okysličení tkání v daném místě.

Barevné provedení podušky nemusí odpovídat fotografii.

Člověk - anatomie

Více informací

Tento produkt není aktuálně skladem

Cena: 504 Kč

Více informací

Magnetická poduška – magnetická poduška je složena z 18 feritových magnetů o velikosti 30 x 18 cm umístěných v bavlněném froté obalu. Poduška je doplněna o pásy, kterými je možno podušku upevnit na tělo. V případě použití na záda je vhodné přes podušku umístit bederní pás (pokud s poduškou chcete chodit). Magnetickou podušku je možno přikládat na postižené místo nejlépe na noc.

V prvních dnech používání se mohou potíže zhoršit, ale ty by měly ustoupit. Dobu přikládání si zvolte individuálně, časem sami přijdete na to, za kolik dní Vám potíže ustoupí.

Použití

 • Přikládáme nejlépe na noc, minimálně na 8 hodin a po dobu 2 - 3 týdnů. Pak je vhodné
 • přikládání na pár dní přerušit. V prvních dnech používání se může zvýšit bolestivost daného místa, tyto potíže by měly po pár dnech ustoupit.
 • Nepřikládat na otevřené, mokvající rány či plísňová onemocnění.
 • Poduška není určena pro děti a mladistvé do 18 let, pro těhotné ženy
  a lidi s kardiostimulátorem.
 • Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části.

Alternativní místa použití

 • svaly, klouby /zápěstí, lokty, ramena, kyčle, kolena, kotníky/ a páteř,
 • syndrom karpálních tunelů,
 • diabetické neuropatie,
 • stavy po zlomeninách,
 • hojení ran, bércové vředy /rána musí být ošetřena a důkladně překryta krytím, aby neprosakovala a neznečistila podušku/,
 • otoky, zhmožděniny.

Možné použití Magnetické podušky

Jelikož není proveden výzkum, který by tyto účinky potvrzoval, jedná se pouze o zkušenosti lidí, kteří magnetickou podušku vyzkoušeli a pomohla jim. Použití je na každém z Vás, na Vašem svobodném rozhodnutí. Za vedlejší účinky neneseme zodpovědnost. Vždy se o vhodnosti použití poraďte s svým lékařem.

Ke stažení

Bezpečnostní pokyny a údržba

Ke stažení (482.65k)

Složení výrobku - Mag. poduška

Ke stažení (24.82k)

Zkušenosti s používáním

 • "Rád bych poděkoval za magnetickou podušku. Namohl jsem si již v létě loket, když jsem brousil lavičku. Od té doby mě pořád s přestávkami bolel, když jsem zvedl něco těžkého a nepomáhalo nic, jen léky od bolesti. Nyní si již 2. týden přikládám na noc magnetickou podušku a bolest zmizela. Neužívám již žádné léky od bolesti."

  06/2016 -
 • "Chtěla bych touto cestou poděkovat za možnost vyzkoušení magnetické podušky. Zakoupila jsem ji jako dárek pro svou matku, která trpí chronickými bolestmi kloubů. A přesto, že maminka není nakloněna možnostem využití alternativních způsobů léčby, sama uznala, že to pomáhá a používá ji každý den. Já sama mohu potvrdit působení magnetů na organismus. Měla jsem zápal plic a při pravidelném přikládání podušky jsem cítila teplo a lépe se mi dýchalo. A poslední zkušenost mé rodiny je syn, který si namohl zádový sval a přes počáteční odstup si chodil pro podložku pravidelně a také uznal, že to funguje. Za naši rodinu tedy děkuji, budu doporučovat známým a přeji mnoho spokojených zákazníků."

  01/2016 -
 • "Od března jsem trpěl bolestmi bederní páteře. Každé ráno nesnesitelná bolest. Při návštěvě neurologa mi nic nezjistili a poslali mě na rehabilitace, které vůbec nepomáhaly. Tak jsem už po půl roce zkoušení všeho možného vyzkoušel magnetickou podušku. Ze začátku jsem byl hoooodně skeptický, jak mi můžou pomoci magnety. Ale po páru dnech se bolest napřed zvýšila a pak každým dnem ustupovala. Po 14 dnech jsem již bez bolestí. Mohu pouze doporučit."

  07/2016 -

Napsat recenzi: Magnetická poduška