KLOUBOVNÍK XXL - poduška s měděnými kuličkami

k02

Nový produkt

KLOUBOVNÍK XXL je větší látková prošívaná poduška vyplněná měděnými kuličkami. Jeho výhodou je ohebnost a tím i její možnost přiložení kdekoliv na místa na těle. Nejčastěji se jedná o klouby, ale i oblast krku, zad, břicha a hrudníku.
Rozměr: 19x14cm, váha: 200g.
V případě, že zboží nebude skladem, napište nám.

Člověk - anatomie

Více informací

Cena: 1 170,00 Kč

Více informací

KLOUBOVNÍK XXL je látková prošívaná poduška vyplněná měděnými kuličkami. Na základě ohlasů a specifických potřeb našich zákazníků jsme připravili nově do naší nabídky látkovou prošívanou podušku vyplněnou měděnými kuličkami s názvem "Kloubovník XXL". Vzhledem k tomu, že se objevují názory, že viry se na mědi nezachytí a zároveň je měď antibakteriální, což je již dávno potvrzeno, vidíme naději v jeho používání a účinku. To hlavně z důvodu možného protizánětlivého působení mědi. Což se ukazuje na pozitivních ohlasech našich dlouholetých klientů. Domníváme se, že Kloubovník XXL by mohl přinést úlevu v rámci alternativní pomoci při dechových potížích způsobených probíhajícím zánětem. Upozorňujeme, že jde o doplňkovou alternativní formu klasické lékařské péče. Nelze nic zaručit ani garantovat. Také případné následky, které jsou nyní dokládány o změnách v plících ve formě fibrinových změn a eventuálně srůstů, nás vede k možnosti využití mědi. Rozhodnutí je na každém z vás. V této nejisté době se potřebujeme obrátit ke každé variantě. Výhodou podušky je její ohebnost a tím i její možnost přiložení kdekoliv na místa na těle, kde tuhost Ostruhovníčku ® či Úlevovníku je překážkou pro komfortní a účinné přiložení. Nejčastěji se jedná o klouby, ale i oblast zad, břicha, hrudníku. Kloubovník XXL je vybaven zapínáním umístěným na kulatých pruženkách o průměru 3 mm.

Certifikát Výrobky Ostruhovníček®, KloubovníkKloubovník XXLÚlevovník jsou naším duševním vlastnictvím a jsou chráněny Úřadem průmyslového vlastnictví ČR (viz zápis užitného vzoru).

Dle našich zkušeností je Kloubovník XXL určen na problémy Vašich kloubů, ale i oblasti zad, břicha, hrudníku, které Vás současně mohou trápit při změně počasí, po námaze, úrazech, zlomeninách, dále je vhodný při přetížených úponech a šlachách svalů, bolestech plosky, nártu či klenby chodidla. Vždy je vhodné použití Kloubovníku XXL konzultovat s lékařem.

O působících vlastnostech mědi jsou dochovány zprávy již z dob minulých, a to již z dávného starověku. Dočteme se o nich i v bibli, v Homérových spisech. Měď byla součástí léčby už starověkých lékařů. Je známo, že Aristoteles usínal s měděnou koulí v ruce. Zjistil, že přiložením na pohmožděninu, se sníží či úplně zamezí vzniku modřin. Egypťané, Řekové, Římané a Aztékové používali měď ve špercích, obvazech. Egypťané používali měď jako sterilizační prostředek pro pitnou vodu a na poranění. Hippokrates léčil mědí otevřené rány a kožní vyrážky. Římané sepsali četná léčivá využití mědi pro různé nemoci. Aztékové léčili mědí bolest v krku, zatímco v Persii a Indii používali měď k léčbě vřídků, oční infekce a pohlavních vředů. Jak víme, měď má zároveň silné antimikrobiální účinky.

Kloubovník XXL má velikost 19 x 14 cm a jeho hmotnost je 200 g.
Váha Kloubovníku XXL odpovídá váze čtyř malých Kloubovníků. Snažíme se Vám jako zákazníkům vyjít v této těžké době vstříc a hlavně Vám pomoci, proto i cenu jsme snížili na minimum, což tak na první pohled nemusí vypadat.

Kloubovník XXL není určen dětem a dospívajícím do 18 let. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části.
Vždy se o vhodnosti použití poraďte se svým lékařem.

Léčebné účinky mědi

Použití

Alternativní metodou je přiložení Kloubovníku XXL na postižené místo a upevnění pomocí našitých pruženek a zapínání. Je nutný těsný kontakt přímo na kůži v postiženém místě.

Použití úlevovníku

Kloubovník XXL doporučujeme přikládat minimálně 2-3 týdny na postižené místo, nejlépe na 24 hodin denně až do vymizení potíží. Zpočátku (první týden) se mohou potíže zhoršit reakcí postiženého místa. Po dalších 14-ti dnech zpravidla dochází k ústupu potíží.

Přečtěte si více informací o ostruhách na patě.

Údržba (čištění)

Pokud se po týdnu až 10 dnech intenzivního používání objeví zelené zbarvení látky, je vhodné pomůcku očistit. K tomu Vám bude bude stačit vlažná voda, 1/2 lžičky jedlé sody, ev. sůl nebo jádrové mýdlo. Nám se nejlépe osvědčila jedlá soda. Pomůcku namočíte do vlažné vody /ve vodě ji nesmíte nechávat ležet/, posypete sodou a mnete jemně prsty. Začne se uvolňovat měděnka, to poznáte pouštěním zelené barvy. Následně pomůcku důkladně opláchnete vlažnou vodou. Potom dejte pomůcku sušit buď na prudké slunce nebo horké topení, nejlépe na kapesník. Tím se Vám vyčistí látka i měď a pomůcka je opětovně připravena na používání.

Ke stažení

Složení výrobku - Kloubovník

Ke stažení (30.29k)

Zkušenosti s používáním

  • "Jsem opět s dalším výrobkem velmi spokojená, použila jsem na bolest kolena a obou ramen. Výsledek se bojím vyslovit nahlas, abych to nezakřikla. Ráno vždy bezbolestné. Uvažuji o objednání dalšího kusu. Jsem štastná. Že jsem byla o Kloubovníku XXL informována a mohla si ho zajistit. Díky za něj !!!"

    04/2020 -

Napsat recenzi: KLOUBOVNÍK XXL - poduška s měděnými kuličkami